Teslimat Bilgileri

Uzunoğulları Ltd.Şti.'de Sipariş Vermek Sadece Birkaç Basit Adımdan İbarettir.

Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra; fatura - teslimat bilgilerinizin girişini gerçekleştirerek güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Ödeme Onaylanması ve Siparişin Hazırlanması
Uzunoğulları Ltd.Şti. üzerinden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğinizi sağlamak amacıyla bir onay aşaması bulunmaktadır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanma sürecine girer. Farklı ödeme şekillerinde siparişin hazırlanış süresi de farklılık göstermektedir.
Siparişin hazırlanma süreçleri;
* Havale / EFT ödemeli siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
* Kredi kartıyla verilen siparişlerde Uzunoğulları Ltd.Şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla
* Mail order ile verilen siparişlerde tarafınıza gönderilen mail order formunun doldurulmuş şekilde tarafımıza fax ya da e-mail yoluyla iletilmesiyle,
* Kapıda ödeme siparişlerde Uzunoğulları Ltd.Şti. müşteri hizmetlerinin sipariş teyidi ve neticesinde alınan onayla başlar.

Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; 17:30'a kadar satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise  Aynı Gün içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 2 gün içerisinde değişmektedir.  Cumartesi günleri saat 13:00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır:

Ürün stokta mı ?
Web Sitemizde "Sepete At" Butonu Gördüğünüz Bütün Ürünler Stoklarımızda Mevcuttur Ve Aynı Gün içersinde Kargoya Verilecektir

Teslimat ve Fatura Adresleri
Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.